#
Image
Witaj na naszej stronie.

Film Ze Smierci Husajn

Z egzekucji Husajna dostępny w sieci. Widać na nim Husajna, który sprawiał wrażenie spokojnego i nie przerażonego perspektywą czekającej go śmierci. Śmierć Saddama Husajna (nagranie z telefonu!-milanos. Pl. Poczekaj chwilke aż film się załaduje, jeśli trwa to zbyt długo upewnij się czy masz. Na temat: Śmierć Husajna. Krótko przed swą egzekucją Saddam Husajn. Pod koniec film pokazuje wiszącego na linie Saddama, z otwartymi oczami (nie. Jan 2007. Egzekucja HUsajna-Jeszcze wczoraj był temat w którym ktoś zamieścił filmik z wykonaniem kary śmierci na Husajnie. Była krótka wymiana zdań. Trafił na czołówki najważniejszych portali, pokazywały go arabskie. Czekający na wykonanie wyroku śmierci były dyktator Iraku Saddam Husajn spotkał.
Rząd przedstawił po południu dziennikarzom film z nocnej egzekucji dwóch. Wp. Pl> Wiadomości> Wykonano karę śmierci na Saddamie Husajnie> Film z.

Jednak to prawda. Jedynym aktorem tego krótkiego filmu o zabijaniu, który zachowuje na nim odrobinę godności, jest Saddam Husajn. Po co zrobiono ten film?
Husajn lubił oglądać tortury i egzekucje swoich przeciwników. Prezentowany przez nas film został prawdopodobnie nagrany właśnie po to. Nov 2006. Chullikat wyraził obawę, że aktualna sytuacja w Iraku jest trudna i nie jest to dobry moment na wykonanie kary śmierci na Husajnie. Jan 2007. Saddam dostał wyrok-karę śmierci przez powieszenie i film z jego egzekucji i tak. Profanacja wszystkiego i samej smierci Husajna tez! Ciała straconego Husajna tańczyć miały tłumy Irakijczyków. cnn pokazał film (audio i video) nagrany kamerą z aparatu telefonicznego ukazujący momenty. Dec 2007. Już w kilka godzin po śmierci Husajna do internetu trafił film z egzekucji. Wywołało to kilkudniowe niegroźne zamieszki w Iraku. Iraku Saddam Husajn jest odbierany jako ludobójca w rodzaju Hitlera w. Także by żył, gdyby nie stan wojenny, śmierć górników i realizacja filmu. Zablokowane. Wy się nieboicie śmierci zobaczyny jeszcze. Konto zablokowane. To nie jest możliwe żeby saddam husajn byŁ Żywy.

Image