#
Image
Witaj na naszej stronie.

Firma Cateringowa W łodzi

Łódź, Food and Fun to profesjonalna obsługa i konkurencyjne ceny. Oferujemy: catering, obiady dla firm, obiady grupowe, obiady domowe. Pierwszą w Łodzi firmą zajmującą się cateringiem biurowym, czyli dostarczaniem śniadań i lunchów wprost na Twoje biurko! Jest to kompleksowa obsługa gastronomiczna, zamawiana na większe imprezy. Firmy cateringowe dysponują bardzo nowoczesnymi i niezawodnymi. Pierwszą firmą cateringową w Łodzi. Każdą imprezę od 5 do 500 osób przeprowadzimy w wyznaczonym przez Państwa miejscu. Adresowa firm ceteringowych w Łodzi i województwie łódzkim. Organizacja wesela Łódź. Cateringowa-Artur Sokół. Proponujemy Państwo organizację imprez i bankietów. Profesjonalny catering. Oferta dla największych miast w Polsce:
Firmą cateringową istniejącą na łódzkim rynku cztery lata. Witryna restauracji Ha Long mieszczącej się w Łodzi na ul. Piotrkowskiej 152. Cateringowa z Łodzi. Specjalizujemy się w dostawie obiadów do firm. Nasze posiłki są zawsze smaczne, świeże i na czas. Dostawa gratis. Firmą cateringową z siedzibą we Wrocławiu. Świadczymy usługi cateringowe dla firm, a także zajmujemy się kompleksową organizacją wielu rodzajów. W Łodzi zatrudni osoby na stanowisko: kucharz i mlodszy kucharz. Firma cateringowa Kuchmistrz posiada jeszcze wolne terminy w maju na komunie.

Cateringowa z Łodzi. Specjalizujemy się w dostawie ciepłych posiłków do firm. Nasze posiłki są zawsze świeże, smaczne i na czas. Dostawa gratis. Savoy należy do sieci Restauracji Braci Zielińskich i jest pierwszą firmą na terenie Łodzi świadczącą swoje usługi w systemie cateringowym. Cateringowa" dŁugi STÓŁ" z Łodzi, Sylwia Bartosik i Emilia Michalak" Zraz hetmański z ziemniakami po królewsku" Jacek Fajkowski z Łodzi.

Image